Pożegnanie w Komisariacie Policji w Dębnie. - Aktualności - Komenda Powiatowa Policji w Myśliborzu

Aktualności

Pożegnanie w Komisariacie Policji w Dębnie.

We poniedziałek 16 stycznia 2017 roku w Komisariacie Policji w Dębnie odbyło się uroczyste pożegnanie Komendanta Komisariatu Policji w Dębnie asp. sztab. Dariusza Hnatiuka oraz Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Dębnie asp. sztab. Ryszarda Metelki.

W uroczystości udział wziął p.o. Komendant Powiatowy Policji w Myśliborzu podinsp. Dariusz Ufnowski, samorządowcy, przedstawiciele zaprzyjaźnionych służb mundurowych, policjanci, policjantki oraz pracownicy Policji.

Uroczystość pożegnania  Komendanta Komisariatu Policji w Dębnie asp. sztab. Dariusza Hnatiuka oraz Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Dębnie asp. sztab. Ryszarda Metelki. miała miejsce w sali odpraw Komisariatu Policji w Dębnie. W obecności zebranych gości podinsp. Dariusz Ufnowski podziękował odchądzącym na zasłużoną emeryturę za wszystkie lata służby, za wkład, za zaangażowanie, za dyspozycyjnośc i gotowość do działania, za trud oraz niezwykłe poświęcenie na rzecz poprawy bezpieczeństwa na terenie gminy Dębno.
Podziękowania złożyli także funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Myśliborzu, funkcjonariusze Komisariatu Policji w Dębnie, samorządowcy, pracownicy Policji oraz zaproszeni goście.

W imieniu wszystkich policjantów i pracowników Policji jeszcze raz dziękujemy Panom Komendantom za wspólną służbę i życzymy, aby czas emerytury pozwolił na odkrycie nowych pasji i nieznanych dotąd uroków życia. Życzymy przede wszystkim zdrowia, a także aby emerytura była dla Panów Komendantów początkiem nowego życia pełnego optymizmu, dystansu i zadowolenia.

 

 

 

asp. Jacek Poleszczuk

KPP Myślibórz