KIEROWAŁA PO NARKOTYKACH - Aktualności - Komenda Powiatowa Policji w Myśliborzu

Aktualności

KIEROWAŁA PO NARKOTYKACH

Policjanci z Myśliborza zatrzymali 23-letnią kobietę, która kierowała samochodem osobowym, będąc pod działaniem środków odurzających. Dodatkowo funkcjonariusze znaleźli w miejscu jej zamieszkania marihuanę. Za popełnione przestępstwa grozi jej kara do 3 lat więzienia.

Funkcjonariusze z myśliborskiej drogówki,  na ul. Okrętowej w Barlinku zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę VW Golfa.
Od początku policyjnej interwencji 23-letnia mieszkanka gminy Pełczyce była nadpobudliwa i zdenerwowana.
Mundurowi poddali kierującą badaniu stanu trzeźwości, a następnie z uwagi na jej dziwne zachowanie udali się z nią do miejscowego szpitala, gdzie kobietę poddano badaniu na zawartość środków odurzających.
Po wykonanym badaniu okazało się, że kierująca  nie piła wcześniej alkoholu, jednakże wsiadła za kierownicę, będąc pod wpływem środków odurzających.
Ponadto, funkcjonariusze udali się do miejsca zamieszkania 23-letniej kobiety, i tam w szafce ubraniowej ujawnili zawiniątko w folii aluminiowej w postaci marihuany  w ilości ponad 27 gramów brutto.

Kobieta straciła już prawo jazdy, a za popełnione przestępstwa wkrótce odpowie przed sądem. Grozi jej kara do 3 lat więzienia.

 

asp. Jacek Poleszczuk