Twój Dzielnicowy - Komenda Powiatowa Policji w Myśliborzu

Twój Dzielnicowy

Twój Dzielnicowy

MIASTO, GMINA MYŚLIBÓRZ ORAZ NOWOGRÓDEK POMORSKI

Kierownik Rewiru Dzielnicowych Komendy Powiatowej Policji w Myśliborzu

W MYŚLIBORZU

 

st. asp. ŁUKASZ NIEWIŃSKI

 

 

 


tel. 47 78 24529

 
Uwaga!
Podane adresy mailowe ułatwią Ci kontakt z dzielnicowymi, ale nie służą do składania zawiadomień o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków ani skarg
w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę w godzinach swojej służby.
W sprawach niecierpiących zwłoki zadzwoń pod nr 997 lub 112.
 
DZIELNICA NR 1

st. sierż. Łukasz Marciniak

 


 tel. 47 78 24526, tel. komórkowy 695 875 018 (aktywny podczas służby obchodowej)
e-mail: dzielnicowy.mysliborz1@sc.policja.gov.pl

 
 
Rejonem służbowym obejmuje następujące ulice Myśliborza: Aleja Jabłonkowa, Asnyka, Broniewskiego, Celna, Dąbrowskiej, Gorzowska, Konopnickiej, Kołobrzeska, Kruczkowskiego, Lipowa, Norwida, Ogrodowa, Orzeszkowej, Oś. Piastów, Oś. Powstańców Wlkp. Oś. Słowiańskie, Przy Sławie, Sienkiewicza, Spokojna, Tuwima, Łużycka, Żeromskiego.
 
 
ZADANIA PRIORYTETOWE
 

W wyniku przeprowadzonych spotkań z mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr I ustalono, że głównym problemem w rejonie jest gromadzenie się osób spozywających alkohol w rejonie placu zabaw przy Os. Słowiańskim w Myśliborzu. Osoby te będąc pod wpływem alkoholu zakłócają ład i porządek oraz zaśmiecają i zanieczyszczają miejsca. Gromadzące się osoby wywodzą się najczęściej ze środowisk bezrobotnych. Wykroczenia, których się dopuszczają występują w porze popołudniowej i wieczorowej niezależnie od pory roku.

W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

 

 
DZIELNICA NR 2

sierż. Mateusz Januszko
 
 tel. 47 78 24539, tel. komórkowy 571 323 857 (aktywny podczas służby obchodowej)
e-mail: dzielnicowy.mysliborz2@sc.policja.gov.pl
 
 
Rejonem  służbowym obejmuje następujące ulice Myśliborza: Władysława Andersa, Armii Polskiej (1/2 i 26-28 ), Bohaterów Warszawy ( powyżej nr 41 ), Mariana Buczka ( 7-26 ), Felczaka, ks. kard. Stefana Wyszyńskiego, Kościelna,  Marcinkowskiego,  Mariacka,  Mickiewicza,  Młyńska, Niedziałkowskiego, Pionierów ( 1-5/6 i 35-41  ), Pomorska, Północna, Rynek im. Jana Pawła II, Spadzista, Szarych Szeregów, Warszawska, Wałowa, Wieżowa, Za Bramą, 11-go Listopada.
 
 
ZADANIA PRIORYTETOWE
 

W wyniku przeprowadzonych spotkań z mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr II oraz Prezesem Zarządu Rodzinnych Ogrodów Działkowych ustalono, że problemem w rejonie są zdarzenia związane z dokonywanymi kradzieżami oraz innymi naruszeniami ładu i porządku na terenie ogrodów działkowych przy ul. Szarych Szeregów w Myśliborzu. Zarówno w okresie letnim oraz w okresie jesienno-zimowym odnotowuje się znaczny wzrost kradzieży oraz kradzieży
z włamaniem na przedmiotowym terenie.

W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

 

 
DZIELNICA NR 3
 
mł. asp. . Marcin Robak
 
 
 tel. 47 78 24528, tel. komórkowy 571 323 862 (aktywny podczas służby obchodowej)
e-mail : dzielnicowy.mysliborz3@sc.policja.gov.pl
 
 
 
Rejonem  służbowym obejmuje następujące ulice Myśliborza:  1-go Maja, Armii Polskiej ( 3-24 ), Bałtycka, Bohaterów Warszawy ( nr 1 do 40  ), Cienista, Dworcowa, Dąbrówki, Gdańska, Grunwaldzka, Kamienna, Kaszubska, Kościuszki, Królewiecka, Malborska, Mieszka I-go, Orla, Oś. XX Lecia, Pionierów ( 8-34 ), Józefa Piłsudskiego, Przedmieście Kostrzyńskie, Przemysłowa, Sienna, Władysława Sikorskiego, Strzelecka, Szkolna, Torowa, Weterynaryjna, Wschodnia, Wybickiego, Łąkowa, Klasztorna
 
 
ZADANIA PRIORYTETOWE
 

W wyniku przeprowadzonych spotkań z mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr III oraz Prezesem Zarządu Rodzinnych Ogrodów Działkowych ustalono, że problemem w rejonie są zdarzenia związane z dokonywanymi kradzieżami oraz innymi naruszeniami ładu i porządku na terenie ogrodów działkowych przy ul. Królewieckiej w Myśliborzu. Zarówno w okresie letnim oraz w okresie jesienno-zimowym odnotowuje się znaczny wzrost kradzieży oraz kradzieży
z włamaniem na przedmiotowym terenie. Wskazane powyżej zjawiska uzyskane zostały na podstawie rozpoznania dzielnicowego jak również informacji płynących od użytkowników ogrodów oraz spotkań organizowanych przez Zarząd Rodzinnych Ogrodów Działkowych
w Myśliborzu.

W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

 
DZIELNICA NR 4 
 
mł. asp.. Paweł Szmagaj
 
 
 tel. 47 78 24525, tel. komórkowy 571 323 860 (aktywny podczas służby obchodowej)
e-mail: dzielnicowy.mysliborz4@sc.policja.gov.pl
 
 
 
 
Rejonem  służbowym obejmuje teren wiejski gminy  Myślibórz: Czeczewo, Czółnów, Derczewo, Dąbrowa, Głazów, Jezierzyce, Kierzków, Klicko, Kolonia Myśliborzyce, Myśliborzyce, Krusze, Nawojczyn, Niesłusz, Otanów, Podławie, Przymiarki, Płośno, Renice, Sicienko, Sitno, Tarnowo, Ławy, Podłążek.
 
 
ZADANIA PRIORYTETOWE
 

W wyniku przeprowadzonych rozmów z mieszkańcami rejonu służbowego nr 4 oraz w rozmowie z poprzednim dzielnicowym sierż. sztab. Dariuszem Raweckim ustalono że głównym problemem w rejonie jest zaśmiecanie i zanieczyszczanie takich miejsc jak przystanki PKS oraz sklepy spożywcze gdzie dochodzi do spożywania alkoholu oraz zakłócania porządku publicznego. Ponadto kierujący pojazdami w tych miejscowościach mogą jeździć pod wpływem alkoholu jak również innych środków podobnie działających. Do tego typu zdarzeń dochodzi w miejscowościach Klicko i Ławy. Młodzież najczęściej spotyka się w godzinach wieczornych. Grupująca się młodzież spożywa alkohol, pozostawia po sobie puste butelki po wypitym alkoholu oraz puste opakowania po papierosach. Miejsca te są notorycznie zaśmiecane co jest odbierane bardzo negatywnie przez mieszkańców. W trakcie tych spotkań dochodzi do brawurowej jazdy pojazdami. Osoby poruszające się pojazdami mogą znajdować pod wpływem alkoholu lub środków psychotropowych co może stwarzać realne zagrożenie w ruchu drogowym W związku z powyższym podjęto decyzje o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

 

 
DZIELNICA NR 5
 
mł.asp. Arkadiusz Cholewa
 
 tel. 47 78 24527 tel. komórkowy 571 323 861 (aktywny podczas służby obchodowej)
e-mail: dzielnicowy.mysliborz5@sc.policja.gov.pl
{GALERIA:13514}
Rejonem  służbowym obejmuje teren wiejski gminy Myślibórz: Chłopowo, Czerników, Dalsze, Golczew, Golenice, Golenicki Młyn, Gryżyno, Kruszwin, Listomie, Mączlino, Nawrocko, Pacynowo, Pniów, Pszczelnik, Rościn, Rów, Sarbinowo,  Sobienice,  Straszyn, Ulejno, Utonie, Wierzbnica, Wierzbówek, Zarzecze, Zgoda.
 
 
ZADANIA PRIORYTETOWE
 

W wyniku przeprowadzonych spotkań z sołtysem wsi Rów oraz mieszkańcami ustalono, że głównym problemem na terenie wskazanej miejscowości jest spożywanie alkoholu na terenie przystanku autobusowego oraz zaśmiecanie przyległego terenu. Proceder o którym mowa powyżej ma miejsce przeważnie w porze popołudniowej i wieczorowej niezależnie od pory roku.

W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

 

 
DZIELNICA NR 6
 
sierż. sztab.  Jarosław Śliwiński
 
 
tel. 47 78 24528 tel. komórkowy 571323859 (aktywny podczas służby obchodowej)
e-mail: dzielnicowy.mysliborz6@sc.policja.gov.pl
 
 
 
Rejonem  służbowym obejmuje miejscowości gminy Nowogródek Pomorski: Chocień, Giżyn, Golin, Karlin, Karsko, Kinice, Ławin, Nowogródek Pomorski, Pachocino, Parzeńsko, Prądnik, Rokitno, Rataje, Smolary, Smólsko, Sołacz, Somin, Stawno, Sulimierz, Sumiak, Trzcinna, Ulejno. Światki.
 
 
ZADANIA PRIORYTETOWE
 

W wyniku przeprowadzonych rozmów z mieszkańcami oraz przedstawicielami lokalnej społeczności Gminy Nowogródek Pomorski ustalono, że aktualnym problemem w rejonie służbowym nr VII jest jest spożywanie alkoholu w rejonie sklepu oraz w rejonie placu zabaw
w miejscowości Sulimierz. Wskazane powyżej negatywne zjawiska uzyskane zostały na podstawie rozpoznania dzielnicowego jak również informacji płynących od mieszkańców czy też władz samorządowych.

W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

 
 
 
MIASTO GMINA DĘBNO ORAZ GMINA BOLESZKOWICE
 
Kierownik Referatu Prewencji Komisariatu Policji w Dębnie
asp. sztab. Krzysztof Wiatrowski
 

DZIELNICA NR 1


st. sierż. Dominik Żołądek


tel. 47 78 24 406, tel. komórkowy 571323870 (aktywny podczas służby obchodowej)
e-mail : dzielnicowy.debno1@sc.policja.gov.pl

 

 

 

 

 

 

 

Rejon służbowy obejmuje ulice Dębna:  Słowackiego, Os.Waryńskiego, Kościuszki (od ul. Słowackiego w stronę południową), Mała, Ofiar Katynia (od ul. Słowackiego w stronę południową), Droga Zielona, Cegielniana (do torów kolejowych), Spokojna, Marii Konopnickiej, Głowackiego, Leśna (do torów kolejowych), Pułaskiego, Piaseczna, Harcerska, Włościańska, Rzemieślnicza, Kostrzyńska (od skrzyżowania z ul. Słowackiego w kierunku południowym).
 

DZIELNICA NR 2


mł. asp. Tomasz Szczepaniak


tel. 47 78  24 401, tel. komórkowy 571323871 (aktywny podczas służby obchodowej)
e-mail : dzielnicowy.debno2@sc.policja.gov.pl

 


Rejon służbowy obejmuje ulice Dębna: Adama Mickiewicza, Kościuszki (od ul. Słowackiego w stronę północną nr nieparzyste do nr 17, nr parzyste do nr 18), Ofiar Katynia (tylko nr nieparzyste do nr 17), Planty, Jana Pawła II (nr nieparzyste), Szkolna, Daszyńskiego, Wodna, Ogrodowa, Marsz. Józefa Piłsudskiego, Jana Baczewskiego, Parkowa, Króla Władysława Jagiełły, Kr. Jadwigi, Myśliborska, Dzicze, Gorzowska, Os. Wyszyńskiego, Zakręt, Bolesława Chrobrego, Racławicka, Poprzeczna, Willowa, Tartaczna, Sportowa, Cegielniana ( od torów kolejowych w stronę wschodnią), Kolejowa, Demokracji, Leśna, Boczna.

 

DZIELNICA NR 3


sierż. Wojciech Tomaszewski


tel. 47 78 24 401, tel. komórkowy 571323873 (aktywny podczas służby obchodowej)
e-mail: dzielnicowy.debno3@sc.policja.gov.pl

 

 

 


Rejon  służbowy obejmuje ulice Dębna:  Plac Konstytucji 3-go Maja, Jana Pawła II (nr parzyste), Wincentego Witosa, Boh.Września, Armii Krajowej, Plac Zwycięstwa, Jana Matejki, Piasta, Kostrzyńska (od skrzyżowania z ul. Słowackiego), Dargomyślska, Zachodnia, Wojska Polskiego, Orla, Słoneczna, Różana, Morelowa, Kwiatowa, Jaśminowa, Stanisława Moniuszki, Wiśniowa, Mireckiego, I Armii, Chojeńska, Jeziorna, Kosynierów, Pogodna, Grunwaldzka, Juranda, Władysława Łokietka, Hołdownicza, Nizinna, Pługowa, Rolnicza, Akacjowa, Klonowa, Zielona, Brzozowa, Czereśniowa, Krótka, Lipowa, Łąkowa, Miła, Miodowa, Rubinowa, Siewna, Szara, Wesoła, Wspólna, Złota.

 

DZIELNICA NR 4


sierż. sztab. Mariusz Ogonowski


tel. 47 78 24 402, tel. komórkowy 571323872 (aktywny podczas służby obchodowej)
e-mail: dzielnicowy.debno4@sc.policja.gov.pl

 

 


Rejon służbowy obejmuje miejscowości: Mostno, Więcław, Barnówko, Ostrowiec, Dolsk, Kolonia Sulisław, Różańsko, Dyszno, Krężelin, Warnice, Smolnica, Kolonia Hajnówka. Grzymiradz, Kolonia Klepin, Borne, Borówno, Choszczówko, Grzybno, Juncewo, Łazy, Piołunek, Przylaszczka, Radzicz, Turze.

 

DZIELNICA NR 5


sierż. Wojciech Tomaszewski


tel. 47 78 24 401, tel. komórkowy 571323873 (aktywny podczas służby obchodowej)
e-mail: dzielnicowy.debno5@sc.policja.gov.pl

 

 

 

 

 

Rejon służbowy obejmuje miejscowości: Oborzany, Dargomyśl, Cychry, Bogusław, Suchlica, Sarbinowo, Krześnica, Młyniska, Prusiec.

 

DZIELNICA NR 6


sierż. sztab. Mariusz Ogonowski


tel. 47 78 24 402, tel. komórkowy 571323874 (aktywny podczas służby obchodowej)
e-mail: dzielnicowy.debno6@sc.policja.gov.pl

 


Rejon służbowy obejmuje miejscowości:  Boleszkowice, Chlewice, Chwarszczany, Gudzisz, Kaleńsko, Namyślin, Porzecze, Reczyce, Szumiłowo, Wielopole, Wierutno, Wysoka, Wyszyna.

 

 

MIASTO I GMINA BARLINEK

 

 

DZIELNICA NR 1
 
sierż. sztab. Tomasz Kucharski
 
tel. 47 78 24 224, tel. komórkowy 571323867 (aktywny podczas służby obchodowej)
e-mail: dzielnicowy.barlinek1@sc.policja.gov.pl
 
 
Rejonem służbowym obejmuje następujące ulice Barlinka: Długa, Gorzowska, Jasna, Kwiatowa, Myśliborska, Moczkowo, Okrętowa, Okrężna, Przemysłowa, Szosa do Lipian, Stodolna, Wiśniowa, Źródlana,
 
 
ZADANIA PRIORYTETOWE
 

1. W miesiącach lipiec 2020r. - grudzień 2020r. Bezwzględne represjonowanie sprawców wykroczeń popełnianych w rejonie ul. Gorzowskiej na terenie Parku Miejskiego.

2. Skierowanie wystąpień do Kierownika Referatu Prewencji KP w Barlinku w celu skierowania policjantów ZPI, którzy pełnią służbę na terenie jednostki do częstszych kontroli Parku Miejskiego na ul. Gorzowskiej p/k zdiagnozowania problemu.

3. W miesiącu wrześniu 2020r. Nawiązanie kontaktu z mieszkańcami podległego rejonu odnośnie oceny zrealizowanych działań.

 
DZIELNICA NR 2
 
st. sierż.  Robert Czerwik
 
tel. 47 78 24 231,tel. komórkowy 571323868  (aktywny podczas służby obchodowej)
e-mail: dzielnicowy.barlinek2@sc.policja.gov.pl
 
Rejonem służbowym obejmuje następujące ulice Barlinka: Armii Krajowej, Armii Polskiej, Chmielna, Grodzka, Górna, Jeziorna, Kościelna, Kozia,  Niepodległości, Odrzańska, Ignacego Paderewskiego, Parkowa, Podwale, Różąna,  Rynek, Sądowa, Staromiejska, Szewska, Szkolna, 31 Stycznia,  Wodna, Wylotowa, Zaułek, Żabia,
 
 

ZADANIA PRIORYTETOWE
 

1. W miesiącach lipiec 2020r. - - wrzesień 2020r. Bezwzględne represjonowanie sprawców wykroczeń popełnianych na terenie Parku Piłsudskiego

2. W miesiącu lipiec 2020r. Nawiązanie współpracy z kierownictwem sklepów z alkoholami znajdującymi się w pobliżu Parku Piłsudskiego celem przekazywania klientom informacji o zakazie spożywania alkoholu w Parku Piłsudskiego.

3. 2. Skierowanie wystąpień do Kierownika Referatu Prewencji KP w Barlinku w celu skierowania policjantów ZPI, którzy pełnią służbę na terenie jednostki do częstszych kontroli Parku Piłsudskiego p/k zdiagnozowania problemu.

 
DZIELNICA NR 3 
 
mł. asp.  Artur Rajch
 
tel. 47 78 24 223, tel. komórkowy 571323865 (aktywny podczas służby obchodowej)
e-mail: dzielnicowy.barlinek3@sc.policja.gov.pl
 
 
Rejonem służbowym obejmuje następujące ulice Barlinka:  Fryderyka Chopina, Działkowa, Fabryczna, Grunwaldzka, Władysława Jagiełły, Jana Kasprowicza, Kombatantów, Mikołaja Kopernika, Wojciecha Kossaka, Tadeusza Kościuszki, Kręta, 11 –go Listopada, Jana Matejki, Moniuszki, Marii Skłodowskiej - Curie, Ogrodowa(od wiaduktu w stronę ul. Zielnej),Podgórna, Sosnowa, Słoneczna, Spokojna, Szosowa, Tunelowa (od wiaduktu w stronę ul. Zielnej), Widok, Wyspiańskiego, Zielna, Marii Konopnickiej,
 
 
 
ZADANIA PRIORYTETOWE
 
 

1. Zmniejszenie ilości wykroczeń w ruchu drogowym popełnianych w następujących rejonach: ul. Szosowa, ul. M. Skłodowskiej-Curie

2. Zorganizowanie działań kontrolno-represyjnych w w/w rejonie z uwzględnieniem przedmiotowego zagrożenia raz na 2 miesiące

3. Przeprowadzanie rozmów dyscyplinujących z osobami napotkanymi w w/w rejonie w trakcie służby obchodowej, patroli doraźnych.

 
 
DZIELNICA NR 4
 
mł. asp. Seweryn Kwaśny
 
tel. 47 78 24 236, tel. komórkowy 571323864 (aktywny podczas służby obchodowej)
e-mail:dzielnicowy.barlinek4@sc.policja.gov.pl
 
 
 
Rejonem służbowym obejmuje następujące ulice Barlinka:  Aleja 1-go Maja, Boczna, Dworcowa, Stefana Flukowskiego, Jana Papugi, Leśna, Lipowa, Władysława Łokietka, Adama Mickiewicza,  Młyn Leśny, Ogrodowa(do wiaduktu od ul.1 –go Maja), Pełczycka,  Polana Lecha, Poziomkowa,  Henryka Sienkiewicza, Słowackiego, Sportowa, Strzelecka, Szpitalna, św. Bonifacego, Tunelowa(do wiaduktu od ul. 1-go Maja)
 
 
ZADANIA PRIORYTETOWE
 

1. Zmniejszenie ilości wykroczeń porządkowych popełnianych w rejonie dworca PKS sklepu Netto ul Dworcowa oraz Parku Laskera ul. Strzelecka.

2. zorganizowanie działań kontrolno – represyjnych w w/w rejonie z uwzględnieniem przedmiotowego zagrożenia raz na 2 miesiące.

 
DZIELNICA NR 5
 
asp. Maciej Andrzejewski
 
 

tel. 47 78 24 223, tel. komórkowy 571323863 (aktywny podczas służby obchodowej)
e-mail:dzielnicowy.barlinek5@sc.policja.gov.pl
 
Rejonem służbowym obejmuje miejscowości gminy Barlinek: Brunki,  Dziedzice, Dzikowo, Dzikówko, Golejewo,Janowo, Jaromierki, Jarząbki,  Krzynka,  Laskówko, Lutówko,  Łubianka, Moczydło, Mostkowo,  Niepołcko, Niewstąp,  Nowa Dziedzina, Okno, Okunie, Osina, Ożar, Płonno, Podgórze, (Kornatka), Puatać, Rówienko, Równo, Rychnów,  Słowicze,  Stara Dziedzina,  Strąpie, Swadzim,  Sucha, Wielisławice, Wiewiórki, Wilcze, Żydowo.
 
 
ZADANIA PRIORYTETOWE
 

1. Represjonowanie sprawców wykroczeń w ruchu drogowym – kierowanie pojazdami niemechanicznymi w stanie nietrzeźwości w m. Nowa Dziedzina, Rychnów, Płonno

2. Wystąpienie do Wydziału Ruchu Drogowego KPP Myślibórz o skierowanie policjantów RD do częstszych kontroli w w/w miejscowościach.

3. Zorganizowanie działań kontrolno-represyjnych w w/w rejonie z uwzględnieniem przedmiotowego zdarzenia raz na 2 miesiące.